درباره ما

ما شرکت خدماتی و فروشگاهی هستیم. هدف اصلی ما ارئه خدمات دسترسی طناب هست. اما چطور؟

اهورا شمس طناب از زمستان 1399 با شماره ثبتی 565399 تاسیس شد. می‌خواهیم به زیبا سازی و ایمن سازی در سطح شهر کمک کنیم تا با استفاده از خدما دسترسی طناب بدون داربست خدمات ارائه دهیم. پس دست به‌کار شدیم.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت بانک ملت انجام خواهد شد. این درگاه از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کنند. همچنین می‌توانید با شرکت تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید. اگر خارج از ایران هستید، می‌توانید از درگاه پرداخت دلاری ما استفاده کنید و یا برای دریافت آدرس پی پال، با تیم فروش در ارتباط باشید.

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

روش پشتیبانی محصولات

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم.

قانون خطای صفر

تمام محصولات ما از قانون خطای صفر پشتیبانی می‌کنند، این قانون بدین معناست که تفاوت محصول و حرف‌وحدیث‌هایی که در مورد محصولاتمان موقع معرفی به مشتری بیان می‌کنیم را به صفر رسانده‌ایم. محصولات ما دقیقاً همان کیفیتی رادارند که موقع معرفی اعلام می‌کنیم. نه کمتر و نه بیشتر!

ارائه آپدیت‌های منظم محصولات

محصولات ما همیشه آپدیت خواهند شد. شما می‌توانید پس از خرید محصول تا ۱ سال از بروزرسانی‌های رایگان محصول استفاده کنید. طبیعتا مشکلات محصول طی آپدیت‌ها برطرف خواهد شد و بهبود‌هایی نیز خواهیم داشت. تیم توسعه ما همیشه در حال تلاش برای افزودن امکانات جدید به محصولات است.

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از محصولات خریداری شده، میهن وردپرس تمامی وجه پرداخت شده را به مشتری بازگشت خواهد داد. گارانتی بازگشت وجه شامل مشکلاتی خواهد بود که بعد از ارسال تیکت قادر به حل آن‌ها نباشیم.